2017 Sunumlar

SALON 1
    19 EKİM
        08.30-09.20
            1- NURHAN SEYAHİ
        09.20-10.00
            1- SAVAŞ SİPAHİ
        11.30-12.30 (AMGEN)
        14.00-15.00 (DİNÇSA-GEN)
            EMRE TUTAL - ÜLVER DERİCİ
        15.30-17.00
            1- AHMET UĞUR YALÇIN
            2- MELTEM PEKPAK
            3-GÜLSÜM ÖZKAN
        19.00 AÇILIŞ
            1-TURGAY ARINSOY
    20 EKİM
        08.30-10.00
            2-SAVAŞ ÖZTÜRK
            3-BENGT C FELLSTRÖM
        10.30-11.30
            1-BENGT C FELLSTRÖM
            2-NUROL ARIK
        11.30-12.30 SHİRE
            4-ZERRİN BİCİK BAHÇEBAŞI
        13.30-14.00
            1-YUNUS ERDEM
        14.00-15.00 NOBEL
            NOBEL UYDU SEMPOZYUMU
        15.30-17.00
            1-TEKİN AKPOLAT
            2-ÖZLEM USALAN
    21 EKİM
        08.30-10.00
            2-BELDA DURSUN
            3-HALİL YAZICI
        10.30-11.30
            1-ERCAN OK
            2-GOCE SPASOVSKİ
        11.30-12.30
            TEVFİK ECDER
        13.30-14.00
            1-SEPPO MERİ
        14.00-15.00 ABDİ İBRAHİM
            1-İSMAİL KOÇYİĞİT
            2-TEVFIK ECDER
            3-ERKAY DUMANLI
        15.30-16.00
            1-GOCE SPASOVSKİ
        16.00-17.00
            1-DENİZ AYLİ
            2-YAVUZ YENİÇERİOĞLU
            3-DİLEK TORUN
SALON 2
    18 EKİM
        13.30-15.30
            2-ALP İKİZLER
            3-PABLO MOLİNA
            4-PHİLİPPE CHAUVEAU
            5-PABLO MOLİNA
        15.45-17.00
            1- ALP İKİZLER
            2- VİNCENZO BELLİZZİ
        17.15-19.00
            1-PHİLİPPE CHEAUVEAU
            2-ALP İKİZLER
            3-DANİEL TETA
    19 EKİM
        08.30-10.00
            1-ALP İKİZLER
            2-DANİEL TETA
            4-VİNCENZO BELLİZİ
        10.30-11.30
            1-ELİF BAKIR
            2-MÜGE DEĞER
            3-SONER DUMAN
        13.30-14.00
            1-ALAATTİN YILDIZ
        15.30-17.00
            1-İDRİS ŞAHİN
            2-SELÇUK BAKTIROĞLU
            3-HALİL BOZKAYA
    20 EKİM
        08.30-10.00
            2-FATMA OĞUZ
            4-NURHAN SEYAHİ
        10.30-11.30
            1-ÜLKEM ÇAKIR
            3-ASUMAN YAVUZ
        13.30-14.00
            1-ARZU VELİOĞLU
            2-EBRU OK
        15.30-17.00
            1-ERHAN TATAR
            2-AYHAN DİNÇKAN
            3-GÜLAY KOÇAK
    21 EKİM
        08.30-10.00
            1-MAHMUT YAVUZ
            2-AYDIN ÜNAL
            3-FEVZİ ERSOY
        10.30-11.30
            2-CANER ÇAVDAR
        13.30-14.00
            1-İNCİ SÜLEYMANLAR
        15.30-17.00
            1-SEMA AKMAN
            2-HAKKI ARIKAN
            4-RAHMİ YILMAZ
SALON 3
    20 EKİM
        07.30-08.30
            1-EZGİ COŞKUN YENİGÜN
        17.00-18.00 SÖZEL
            SS-24 MERVE KORKMAZ
            SS.OP-001 ALİ RIZA UÇAR,
            SS.OP-004 HAMZA SUNMAN
            SS.OP-005 MELEHAT ÇOBAN
            SS.OP-006 SİYAR ERDOĞMUŞ
    21 EKİM
        07.30-08.30
            1-MELTEM SEZİŞ
        17.00-18.00 SÖZEL
            SS-19 EREN SOYALTIN
            SS-20 GÜLAY YILMAZ
            SS-21 ZÜLAL İSTEMİHAN
            SS-22 YÜCEL YÜKSEL
            SS-23 BETÜL GÜLSÜM YAVUZ VEİZİ
SALON 4
    20 EKİM
        07.30-08.30
            1-GÜLAY ULUSAL OKYAY
        17.00-18.00 SÖZEL
            SS.OP-007 İLKEM ALTUN
            SS.OP-008 ABDÜLMECİT YILDIZ
            SS.OP-009 EREN SOYALTIN
            SS.OP-010 BAHAR GÜRLEK DEMİRCİ
    21 EKİM
        17.00-18.00 SÖZEL
            SS-25 MELTEM GÜRSÜ
            SS-27 İBRAHİM DOĞAN
            SS-28 TAMER SAKACI
            SS-29 SEYYİD BİLAL AÇIKGÖZ
SALON 5
    20 EKİM
        17.00-18.00 SÖZEL
            SS-13 CIGDEM DINCKAL
            SS-14 MUSTAFA DEMİR
            SS-15 SERKAN YILDIZ
            SS-16 ELİF ECE DOĞAN
            SS-17 YELDA DELİGÖZ BİLDACİ
            SS-18 CİHAN HEYBELİ
            SS-24 MERVE KORKMAZ
    21 EKİM
        17.00-18.00
            SS-31 BANU ŞAHİN YILDIZ
            SS-32 BAŞAR AYKENT
            SS-34 TUNCAY ŞAHUTOĞLU
            SS-35 MELTEM GÜRSU
            SS-36 GÜLŞAH KAYA AKSOY
SALON A
    19 EKİM
        08.30-10.00
            1-NEŞE KIRIÇİMLİ
            2-SELMA ÇOBAN
        10.30-12.30
            1-HATİCE ÇAVUŞ ERGÜL
            2-ŞENİZ YENİAY
            3-HAYRİYE AKKUŞ
            4-ADEM SEZEN
        13.30-15.00
            2-AZİZE KARATUT
            3-NAZAN AYDIN
        15.30-17.00
            1-NEZAHAT ÇAYCI
            2-GAMZE AKYOL
            3-ASİYE KARÇKAY
    20 EKİM
        08.30-10.00
            2-NAFİZE SAĞLAM KAYIKÇI
            3-SEMRA KARACA
        10.30-12.30
            1-AYŞE ATAK
            4-ELİF BÜLBÜL
        12.30-13.30 BAXTER
            1-NALAN ÖNCÜ
            2-ÖZLEM KABAK
            3-GÜLER NASUHBEYOĞLU
        13.30-15.00
            1-SEVİL BİÇER
            3-HATİCE TEL AYDIN
        18.00-19.00 YUVARLAK MASA TOPLANTISI
            1A- ZEKİ TONBUL
            2-HAKAN KAPTANOĞULLARI
            3-BASRİ YILMAZ
            4-MEHMET GÜRHAN BİLGİÇ
    21 EKİM
        08.30-10.00
            1-CAN HÜZMELİ
            2-MÜRVET YILMAZ
            3-ALPER ALP
        10.30-12.30
            2-NAFİYE SONKAYA
            3-ESİN ARDIÇ
        13.30-15.00
            01-HASAN KAYABAŞI
            2-NESRİN CAN
            3-GÜLDEN ÇELİK
            4-MEVLÜT ÜLGEN
            5-NÜKET TURAN
        15.30-17.00
            KAPANIŞ
SALON B
    19 EKİM
        10.30-12.30
            1-NESLİHAN MAMUR
            3-EYLEM TOPBAŞ
            4-FERDA DEMİRKALE
        13.30-15.00
            2-GÜLDEN ÇELİK
            4-SEVGİ AKTAŞ
            5-HAYRİYE PELENK
        15.30-17.00
            1-YAVUZ SELİM ÇINAR

 

Türk Nefroloji Derneği Valikonağı Cad. Şakayık Sok. Polat Apt. No: 79/1 34365 Nişantaşı İstanbul Telefon: (212) 219 4882 Faks: (212) 219 4883 Mail: info@tsn.org.tr